To rzeczywiście jest zadziwiające, że w czasach tak ogromnego wyboru past do pielęgnacji zębów oraz wszelkiego gatunku szczoteczek do zębów i nici dentystycznych tak wiele osób ma kłopoty z chorobami przyzębia.

Być może i Ciebie interesuje temat stale wzrastającej ilości ludzi skarżących się na choroby przyzębia, pomimo tego, że poziom higieny nieustannie wzrasta.

Jest kwestią całkowicie oczywistą, że regularna higiena jamy ustnej służy zdrowiu zębów i należy o nie dbać właśnie w taki sposób. Prawdą jest jednak również i to, że dla naszych dziąseł i zębów najważniejsza jest odpowiednia higiena … jelit. Od poziomu zanieczyszczenia naszych jelit zależy ogólny stan naszego zdrowia. Jelita przepełnione kamieniami kałowymi są z kolei przyczyną większości ludzkich chorób, nie wyłączając . Alergia i choroby przyzębia są na czele tego spisu chorób pochodzących od zanieczyszczonych jelit. Dzisiejsza dieta pełna wysoko przetworzonej żywności, uboga w świeże warzywa i owoce oraz niewłaściwie zestawione posiłki są fundamentalnym powodem tworzenia się osadu i kamieni kałowych. Zanieczyszczone w ten sposób jelita są siedliskiem toksyn i dają objawy w postaci między innymi osadu na języku i osadu na zębach.

Oczyszczanie organizmu w tym oczyszczanie jelit można przeprowadzić na kilka różnych sposobów. Najlepsza z nich to kuracja wykorzystująca naturalne suplementy diety. Jest skuteczna i bezpieczna. Istotne jest także i to, że jest wyjątkowo komfortowa. Po prostu łykasz pastylki popijasz dużą ilością wody i cieszysz się efektów.

Dzięki prostocie używania można wykorzystywać suplementy diety do codziennej higieny jelit. Można wybierać spośród różnych roślin jak choćby Juka, Nopal, pektyny z jabłek, Spirulinaalbo Noni.

Skomentuj