Nopalin skuteczny na oczyszczanie organizmu.

Wysuszony kaktus Nopal to doskonałe rozwiązanie dla każdego człowieka!

Jego właściwości sprowadzają się do oczyszczania jelit, wątroby, nerek, pęcherza moczowego. Stosując Nopalin możesz rozpocząć skuteczny proces oczyszczania całego organizmu bez żadnych skutków ubocznych. 

Suplementy diety

Cena Klubowa: 95 zł                    Cena detaliczna: 126 zł

Jak kupować w cenie klubowej o 30% taniej?

Nopal bogaty w różnorodne składniki odżywcze!

Nopal to pustynny kaktus inaczej opuncja (Opuntia streptacantha) o pięknych kwiatach i mięsistych, soczystych łodygach, niezwykle bogatych w składniki odżywcze. Ciekawostką jest, że opuncja była podstawą w żywieniu ludności meksykańskiej zanim wprowadzono zboża, które zaczęły powodować otyłość i problemy jelitowe.

Popijaj dużą ilością wody. Ułatwi to usuwanie zbędnych toksyn, niepotrzebnych substancji z organizmu.Nopal w swoim składzie ma błonnik pokarmowy, witaminy C, B1, B2, B3, PP, Beta-Karoten,17 aminokwasów, węglowodany oraz minerały takie jak wapń, potas, magnez, krzem, sód, żelazo, glin i mangan. Zauważono i doceniano, że pomaga w trawieniu i wypróżnianiu, likwiduje uczucie pełności i udrażnia jelita. Obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi. Do tego wspomaga odchudzanie i utrzymanie prawidłowej wagi.

To zasługa błonnika, który pęczniejąc hamuje apetyt oraz wymiatając resztki pokarmowe i złogi kamieni kałowych, w sposób naturalny wspomaga oczyszczanie organizmu. Błonnik wraz z białkami ma zdolność wiązania tłuszczu przez co organizm mniej go wchłania. Przy współdziałaniu aminokwasów i reszty składników normalizuje pracę żołądka, wątroby, trzustki oraz jelit. W szczególności zyskuje na tym jelito grube gdyż od czystości i prawidłowości tego odcinka końcowego zależy zdrowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Stan w którym jelita są „zapchane” powoduje wiele dolegliwości i dyskomfort psychiczny więc należy temu zapobiegać stosując urozmaiconą dietę bogatą w owoce, warzywa i błonnik. Dużo się mówi o szkodliwości łączenia białej mąki z cukrem i tłuszczami nasyconymi na jelita. Czasami wystarczy zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe by cieszyć się zdrowiem. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy ze szkodliwości spożywanych posiłków, a układ pokarmowy ulega zmianom powodującym zły metabolizm, wzdęcia, zaparcia i uczucie przelewania się tzw. burczenie.

Usuwanie z organizmu tego co niepotrzebne. Nopal wspomaga odchudzanie organizmu, poprawia pracę jelit.

Czym jeszcze zaskoczy Cię Nopal? 

Minerały i witaminy zawarte w Nopalu wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych oczyszczając wszystkie nasze kanały wydalnicze, dzięki czemu znikają obrzęki, oczyszcza się wątroba, nerki i pęcherz moczowy. Tak więc Nopal ma wiele zastosowań, dzięki swojemu składowi odżywia, reguluje, odchudza i oczyszcza organizm w sposób delikatny, stopniowy i trwały. Stosując ten produkt nie ma obaw, że podczas programu odchudzającego dotknie nas efekt jo-jo.

Nopalin w połączeniu z Omega 3 pomaga w zmaganiach się z dolegliwościami spowodowanymi przez żylaki jelita grubego. Jak wiadomo kwasy omega zapobiegają zastojom krwi w żyłach.

Wysuszona próżniowo łodyga kaktusa zachowuje biologicznie czynne właściwości i jest dostępna jako suplement diety o nazwie Nopalin w formie tabletki, którą popijamy dużą ilością wody. Aby odchudzanie za pomocą Nopalinu było skuteczniejsze zaleca się zażywanie go pół godziny przed posiłkiem popijając szklanką wody. W celu ułatwienia trawienia i oczyszczania organizmu zażywamy między posiłkami do 3 tabletek dziennie.

Nopalin wspaniale zadba by Twoje wnętrze było czyste, a ciało zdrowe, szczupłe i pełne energii.

Skład:
Wysuszony Nopal 300 mg
Zawartość: 200 tabletek

1 tabletka 3 razy dziennie między posiłkami.

Podczas procesu oczyszczania należy pić duże ilości wody.

Calivita

3 Komentarze

  1. 8-23-2011

    Witam Brałam Nopalin przez 3 miesiące i naprawdę mi pomógł!
    Miałam zaparcia i wzdęcia, czułam się ociężała po tygodniu stosowania Nopalinu czułam się lżej i coraz częściej się załatwiałam do tego po ok.miesiącu schudłam 1 kg wystarczyła jedna tabletka dziennie!Później brałam 2 zalecane są ogólnie 3 dziennie ale mnie wystarczało.
    Naprawdę polecam wszystkim którzy mają podobne problemy, ja przestałam brać bo dowiedziałam się że jestem w ciąży ale po urodzeniu pewnie znów do nich wrócę:)Pozdrawiam:)

Skomentuj